Księga gości, winietki, menu i inne…

Tym razem dosyć niecodziennie, bo mam Wam do zaprezentowania księgę gości, winietki, menu i inne…

Projekt bardzo pracochłonny, bo jednak każda winietka to ręcznie wycinana baza, kolorowy podkład, wydrukowane i wycięte nazwisko gościa, kilka listków i kwiatek, ale efekt – powiem nieskromnie – bardzo mi się spodobał 🙂

W podobnym stylu do winietek zostały przygotowane karty menu, numery stołów, karty z rozsadzeniem gości przy stołach, pudło na koperty i księga gości. Wszystko w pastelowych kolorach mięty, błękitu, różu, brzoskwini i podobnych. Do ich wykonania użyłam przede wszystkim papierów od Mintay oraz kwiatków Wild Orchid Crafts.

Jak to jest zrobione?

Księga gości oprócz czystych stron, miała wklejone ankiety, które goście mogli wykorzystać do wpisu. Pudło na koperty zrobiłam oklejając gotową bazę z grubego, sztywnego i białego kartonu scrapowym papierem, dodając napis z podziękowaniem. Do zrobienia kart menu, numerów stołów i kart z rozsadzeniem gości również użyłam papierów bazowych, scrapowego papieru Mintay i dodatków w różnych kombinacjach. Starałam się, aby wszystko do siebie pasowało.

Oprócz zdjęć, które wykonałam samodzielnie, poniżej znajdziecie również takie, które zostały zrobione przez profesjonalistów na przepięknej sali, na której bawili się Młodzi i ich goście.

 

Zgadzacie się ze mną, że papierowe dodatki idealnie skomponowały się z całością dekoracji sali? 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *