Cennik

Większość produktów wykonuję na indywidualne zamówienie. Jeżeli interesuje Cię zakup – napisz e-mail na adres: cytrynowedrzewo17@gmail.com lub skontaktuj się ze mną przez facebookowy fanpage -> klik. Odpiszę tak szybko jak to będzie możliwe.

Czas oczekiwania na produkt wynosi od kilku dni do ok. 3-4 tygodni – dopytaj przy składaniu zamówienia 🙂

 

Poniżej znajdziesz informację o cenach, a także produkty dostępne od ręki.

 

Album ciążowy

Album ciążowy może być wykonany na bazie z rosnącym brzuszkiem jak np. tu: klik lub na tradycyjnej bazie prostokątnej jak tutaj: klik. Album może być zrobiony w formacie A4 lub A5. Posiada 5 kart i 2 okładki, co łącznie daje 12 stron na zdjęcia i zapiski. Wszystkie strony są ozdobione scrapowym, kolorowym papierem. To Ty możesz zadecydować o kolorze/motywie przewodnim albumu.

Cena albumu w formacie A5 to 150zł, a w formacie A4 240zł + koszty przesyłki.

Przykłady albumów:

               

               

 

Album dla dziecka

Albumy dla dziecka wykonuję na prostokątnej bazie w formacie A4 lub A5. Album zawiera 5 kart i 2 okładki, co łącznie daje 12 stron do wykorzystania. Wszystkie strony są ozdobione scrapowym, kolorowym papierem. Tutaj także decydujesz o kolorze/motywie przewodnim albumu. Album może być wykonany w innym formacie/ z większą liczbą stron – cena ustalana jest w takim przypadku indywidualnie.

Cena albumu w formacie A5 to 150zł, w formacie A4 240zł + koszty przesyłki.

Do podstawowej ceny można doliczyć także:

  • rozkładaną stronę zapinaną na magnes, gdzie zmieszczą się 4 dodatkowe zdjęcia, np. taką: klik  – 15zł/20zł (dla albumu A5/A4)
  • dodatkową kartę wyciąganą z góry, na dodatkowe zapiski/zdjęcia, np. taką: klik – 10zł/15zł (A5/A4)

Przykłady albumów:

               

               

 

Albumy na inne okazje

Wieczór panieński, wakacje, emerytura, ślub to także doskonałe okazje do złapania wspomnień w scrapowych albumach. Takie również możecie u mnie zamówić. Cena uzależniona jest od formatu, liczby stron, stopnia ozdobienia i ustalana jest indywidualnie.

Przykłady albumów:

               

               

 

Kartki okolicznościowe

Wykonuję także kartki okolicznościowe na wszelkie okazje – urodziny, imieniny, Chrzciny, śluby, Komunie i inne według potrzeb. Kartka – w zależności od Twoich preferencji – może zawierać w środku wydrukowane życzenia oraz być odpowiednio spersonalizowana. Do kartek zawsze dołączam odpowiednią kopertę. Kartki wykonuję w dwóch głównych formatach:

ok. 14 x 14 cm – cena od 25zł

format A6 – cena od 15zł

Cena uzależniona jest od stopnia ozdobienia kartki, ilości wykorzystanych materiałów i ustalana przy składaniu zamówienia.

Przykłady kartek:

                 

                  

 

Zaproszenia, winietki, zawieszki na alkohol

Zaproszenia klasyczne: eko, srebrne lub złote 5zł/szt.; więcej informacji -> klik

            

Koszty przesyłki

Pamiętajcie, że to każdego zamówienia należy doliczyć koszty przesyłki. Aktualnie cena za wysyłkę albumu i większych zamówień to koszt 15zł (Kurier Pocztex lub Paczkomat), kartki 8,40zł (Poczta Polska, polecony priorytet).

 

Aktualnie dostępne produkty znajdziesz tutaj ->klik<- Wysyłka możliwa nawet tego samego dnia! 🙂