Album folio – Love this

Cześć! Dzisiaj przedstawiam Wam mój nowy ręczny twór – scrapbookingowy album folio – Love this! Zdecydowanie zachęcam Was do spojrzenia na sam dół, gdzie znajdziecie filmik i obejrzenie właśnie jego, bo w tym wypadku zdjęcia nie uchwyciły „złożoności” produktu 😉

Ponownie, podobnie jak w przypadku tych dwóch projektów -> notes sparkle and shine i ->kartka urodzinowa shine like a star – złote elementy albumu delikatnie błyszczą w świetle. Zdecydowanie spodobała mi się seria papierów i dodatków z Craft Shop, które zostały użyte do tych prac.

Kolory, których starałam się „trzymać” to złoto, czerń, biel i szary. Myślę, że to zgrany zespół. Album zawiązywany jest na ozdobną złotą kokardkę, która dopełnia całości.

A czym w ogóle jest album folio? Samo słowo folio oznacza jednokrotnie złożony arkusz papieru. W przypadku scrapbookingowego albumu folio zauważycie, że zagięć karty jest zdecydowanie więcej, jednak podkład albumu (przynajmniej w poniższym przypadku) zrobiony jest z jednego dużego arkusza.

Nie powiem, że praca nad tym albumem była pestką, bo nie była (mowa oczywiście o podkładzie, który wykonałam z czarnego brystolu). Tym bardziej, że jak to mam w zwyczaju, robiłam wszystko bez konkretnie rozrysowanego projektu i szłam na żywioł z bardzo delikatnie rozplanowanym w głowie pomysłem 😉 ale satysfakcja po wykonanej pracy mnie nie ominęła.

No, to tyle ode mnie. Teraz pora na Was. Zapraszam do oglądania! 🙂

PS. Jeszcze raz polecam film, ze zdjęć się dużo nie dowiecie 😉

 

 

 

Dajcie znać, która z trzech złotych prac:

  1. notes sparkle and shine
  2. kartka urodzinowa shine like a star
  3. album powyżej

podoba się Wam najbardziej! Czekam na info! 🙂

A.

8 thoughts on “Album folio – Love this”

  1. Z tych trzech prac najbardziej podoba mi się ten album 🙂 Myślę, że świetnie nadaje się na prezent – nie jest to jedna niespodzianka, a cała ich seria. Można tworzyć całe opowieści, które rozwijają się w miarę otwierania kolejnych zakładek 🙂

  2. Świetna sprawa! Ostatnio zaczęłam interesować się tematyką scrapbookingu, zatem… od czegoś trzeba zacząć 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *