Zaproszenia ślubne – klasyczne: eko, srebrne, złote

Cześć! Witam Was w Nowym Roku z nowymi pomysłami! Chciałabym zapoczątkować przedstawianie serii różnych zaproszeń ślubnych, które będziecie mogli u mnie zamówić.

Na sam początek – klasyka. Zaproszenia, które mieszczą się na dwóch osobnych kartkach: jedna z nich to główne zaproszenie, a druga to miejsce na prośbę o potwierdzenie przybycia czy wierszyki/grafiki o dodatkowych informacjach.

Format zaproszeń także jest klasyczny. Większa karta w formacie ok. 10×14,5cm, mniejsza 10×9,5cm. Mieszczą się do tradycyjnej koperty.

Zaproszenie klasyczne – eko

Poniżej zaproszenie wykonane przy użyciu papieru eko – kraft, dzięki czemu można je uznać za klasyczne zaproszenie rustykalne. Papier eko stanowi podstawę zaproszenia, na nim znajduje się papier w kolorze białym z wydrukowaną treścią, na którym dodatkowym elementem ozdobnym są dwa serduszka. Do zestawu dołączona jest koperta nawiązująca kolorem do zaproszenia. Cena zaproszenia: 5zł.

 

Zaproszenie klasyczne – srebrne

Tym razem zaproszenie wykonane na bazie lustrzano-srebrnego papieru, co dodaje nutki elegancji i stylu. Papier pięknie się mieni i odbija światło, co przedstawiają poniższe zdjęcia. Dodatkowym ozdobnym elementem jest tutaj srebrny sznurek. Do zestawu dołączona jest biała koperta (lub inny kolor). Cena zaproszenia: 5zł.

 

Zaproszenie klasyczne – złote

I ostatnia już z propozycji – zaproszenia stworzone na bazie lustrzano-złotego papieru. Papier ten – tak samo jak srebrny – pięknie odbija światło. Dodatkową dekorację stanowi złote serduszko umieszczone pod imionami i nazwiskami Młodej Pary. Do zestawu dołączona jest biała koperta (lub inny kolor). Cena zaproszenia: 5zł.

 

Informacje dodatkowe:

  • cena pojedynczego zaproszenia 5zł
  • zaproszenie może mieć inną formę ozdoby, np. złote zaproszenie zamiast serca – złoty sznurek
  • zaproszenie jest sztywne, grube – zrobione jest z papieru o wysokiej gramaturze (bazowy 250-300g + biały z nadrukiem 220-250g)
  • koperta biała/eko w cenie zaproszenia
  • istnieje możliwość personalizacji zaproszenia, tj. zamiast wykropkowanego miejsca na wpisanie imion i nazwisk gości – wpisane zostałyby one już na etapie druku. Koszt to 30 gr za sztukę (powyżej 50 sztuk zaproszeń – koszt personalizacji gratis!)
  • tekst zaproszenia można modyfikować
  • istnieje możliwość domówienia w późniejszym czasie pasujących do kompletu winietek ślubnych, zawieszek na alkohol i in.
  • jeżeli masz dodatkowe pytania napisz do mnie e-mail: cytrynowedrzewo17@gmail.com lub wiadomość na fb -> klik

 

Jak podobają Wam się takie klasyki? 🙂

1 thought on “Zaproszenia ślubne – klasyczne: eko, srebrne, złote”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *