Kartki na Wielkanoc w delikatnym różu oraz papiery do druku!

Zbliżają się Święta więc mam dla Was przykładowe kartki na Wielkanoc w części zrobione z papierów, które możecie wydrukować i wykorzystać do twórczych prac!

Pudrowy róż na Wielkanoc

Wielkanoc już za chwilę więc to ostatni czas na zrobienie wielkanocnych kartek. U mnie w tym roku 3 propozycje, które są nietrudne w wykonaniu i bez większych problemów możecie wykonać podobne. Co prawda, do wykonania dwóch z nich wykorzystałam wykrojnik króliczka, ale bez problemu jesteście w stanie wyciąć takiego ręcznie, tym bardziej, że nie jest to typowo symetryczna figura, a bardziej przypomina skandynawskie zwierzaki.

Dwa z wykorzystanych papierów – czyli delikatny różowy w paski oraz różowy w małe króliczki (a może zajączki?) zrobiłam sama od podstaw i udostępniam je dla Was do wykorzystania 🙂 mogą się przydać także do dziewczęcych kartek. Papiery wydrukowałam na zwykłej atramentowej drukarce, na papierze wizytówkowym o gramaturze ok. 240.

 

Tak więc zostawiam linka do papierów i zachęcam do pobierania, drukowania i wykorzystywania do twórczych projektów. Będzie mi miło, jeżeli po stworzeniu pracy i umieszczeniu jej zdjęcia w Internecie podasz linka do mojego bloga z informacją, że stąd pobrałaś papiery 🙂

 

-> klik papiery do druku <-

 

Tyle gadania, spójrzcie co udało mi się stworzyć i dajcie znać czy chętnie korzystalibyście z różnych papierów do druku.

 

 

A.

3 thoughts on “Kartki na Wielkanoc w delikatnym różu oraz papiery do druku!”

  1. Piękne te papiery,takie delikatne. Jeśli wykorzystam je do kartek świątecznych czy takie kartki mogę sprzedać na szkolnym jarmarku świątecznym?
    W szkole u mojego dziecka co roku jest organizowany,a pieniądze zebrane przeznaczone są na wycieczkę klasową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *