czekoladownik

Czekoladownik w kolorach miętowych

Czekoladownik w kolorach miętowych – czyli taka papierowa forma, której jeszcze u mnie nie widzieliście, a która jest super pomysłem na podarowanie najprostszej czekolady w dodatkowej otoczce, która będzie cieszyć nie tylko podniebienie, ale i oko 😉

Czekoladownik – jak to jest zrobione?

Pudełko na czekoladę zrobione jest na gotowej papierowej bazie i pomieści czekoladę standardowych rozmiarów. Ozdobiłam je w kolorach miętowo-szaro-beżowo-białych (uff 😉 ). Oprócz wykorzystanych papierów scrapowych z kolekcji Ever & Always Pastel od Altair Art wykorzystałam także papierowe kwiaty, papierowe słomki/rurki, koronkę, gazę, sznurek, washi tape, emaliowane kropeczki, listki do wycinania (także z kolekcji Altair Art)… i pewnie jeszcze coś by się znalazło 🙂 Papiery, których użyłam dodatkowo nieco postrzępiłam na krawędziach.

Czekoladownik jest idealny w ramach podziękowań (np. jako niewielki prezent na zakończenie przedszkola, szkoły), urodzin, imienin, ślubu, itp. Niniejszy czekoladownik nada się na każdą z tych okazji, ponieważ nie został jeszcze spersonalizowany, a dołożenie odpowiedniego napisu i życzeń może nadać mu odpowiednią formę.

Chcielibyście otrzymać czekoladę w takim pudełku? 🙂

czekoladownik

czekoladownik

czekoladownik

czekoladownik

czekoladownik

czekoladownik

Pozdrowienia!

A.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *