Album z okazji wieczoru panieńsko-kawalerskiego

Album z okazji wieczoru panieńsko-kawalerskiego pomoże zebrać wspomnienia z tej fajnej imprezy! Niejednokrotnie przyszłym Młodym świadkowie organizują ciekawe sesje zdjęciowe… Warto także pomyśleć o albumie! 🙂

 

Niniejszy album miał zebrać zdjęcia z wieczoru zarówno przyszłej Pani Młodej jak i Pana Młodego. Album jest w formacie 20 x 20cm, a jego kolorem przewodnim jest niebieski/błękitny. Okładka jest ozdobna, natomiast strony w środku są białe z wydrukowanym napisem miejsca planowanej imprezy.

 

Na okładce znalazł się napis „Wieczór panieńsko-kawalerski” – wydrukowany i przyklejony na kilku warstwach kartonu (w tym na podkładkach 3D) oraz imiona przyszłej Pary Młodej – Eweliny i Kuby, których litery imion zostały wycięte w kształcie ozdobnych proporczyków. Aby dodać nieco blasku doklejono ozdobne cekiny i srebrne kryształki. Dodatkowo wykorzystano motyw liny ze sznurka jutowego oraz doklejono niebieskie dodatki z washi tape.

 

Scrapbookingowy papier użyty do wykonania albumu to papier z kolekcji 13arts – out of the blue (okładka) oraz Piątek Trzynastego – Carpe Diem arkusz Lepiej (okładki wewnętrzne).

 

Zapraszam do obejrzenia zdjęć:

A.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *