Wakacyjne papiery scrapbookingowe 2018

Pamiętacie zestawienie morskich papierów scrapbookingowych -> klik <- które wykonałam jakiś czas temu? Niestety część z nich jest już niedostępna, bo jednak producenci nie próżnują i tworzą coraz to nowe papierowe cuda, dlatego postanowiłam stworzyć nowy zbiór papierowych kolekcji.

Tym razem postanowiłam nie ograniczać się tylko do morskich kolekcji, ale przedstawić Wam papiery, które idealnie nadadzą się do letnich, wakacyjnych albumów.

Będą to papiery dostępne w polskich sklepach w czerwcu 2018.

Galeria Papieru – Leśne marzenia

Delikatne wzory liści i kolory natury – to właśnie możecie znaleźć w tej kolekcji. W końcu wakacje często spędzamy na łonie natury, na spacerach w lesie czy na wycieczkach rowerowych, więc papier można wykorzystać do wakacyjnego albumu.

Magiczna Kartka – Słoneczne chwile

Słoneczna kolekcja, pełna słoneczników i letniego koloru nieba.

Papierowy Potwór – Wakacje nad morzem

Jak sama nazwa wskazuje – wakacje nad morzem – to kolekcja papierów w morskich, stonowanych kolorach. Znajdziecie tam motyw kotwic czy desek w różnych odcieniach.

 

Mintay Papers – Farmlife

Jeszcze świeżutka kolekcja papierów przedstawiająca sielskie klimaty. Znajdziecie tam zwierzaki, kwiaty polne czy motyw wiejskiej kratki.

Mintay Papers – Wanderlust

Tutaj papiery typowo podróżnicze – walizki, globusy,aparaty, kompasy – to wszystko znajdziecie w tej kolekcji.

Mintay Papers – Marina

Również nowiutka kolekcja – typowo w stylu marynistycznym – latarnia, kompas, kotwica i muszelki opakowane w kolory czerwieni, granatu i piaskowego.

Laserowe Love – Vintage trip

Kolekcja podróżniczych papierów w stylu vintage, romantycznym. Znajdziecie tutaj wieżę Eiffle’a, rower w koszykiem pełnym kwiatów i inne kwiatowe motywy.

Piątek Trzynastego – Off Shore II

Przygaszone, delikatne morskie kolory – czerwień, granat i beż z motywami kotwicy, muszelek czy latarni morskich.

Piątek Trzynastego – Let’s flamingle

Bardzo wesoła kolekcja w soczystych, letnich barwach. Liście, papugi, flamingi i akwarelowa egzotyka – to wszystko znajdziecie w tych wesołych papierach.

 

Która najfajniejsza? 🙂

Co byście dodali do tej listy?

 

A.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *