Księga Gości w kolorze fuksji

Lato już się kończy, ale przedstawiam Wam jeszcze pracę w mocnych, letnich kolorach – tym razem Księga Gości w kolorze fuksji.

 

Księga jest w formacie troszkę większej niż 20×20 cm, zawiera 50 kart i zrobiona jest na klejonej, książkowej bazie. Karty księgi mają ok. 140-150 gramatury, co zapewnia wystarczającą grubość, aby wpisy nie prześwitywały na drugą stronę. Dodatkowo, w księdze zostały umieszczone ankiety, które będą mogli wypełnić weselni goście.

 

Użyte materiały

 

Papiery użyte do księgi to kolekcja od Piątku Trzynastego – Mała dziewczynka 04, 05. Jeden z papierów użyty jest za podkład, kolejny, już w mocniejszym odcieniu naklejony został na nim. Na okładce ponadto znajdziemy napis, który umieszczony jest w pięknej, ornamentowej, tekturowej ramce od Scrapińca. Ponadto przez środek, pod napisem, umieszczona została fuksjowa wstążka. Obok ramki z napisem znajduje się niewielka kompozycja kwiatowa z różnych odcieni różu. Natomiast w rogach okładki przyklejone zostały delikatnie potraktowane Distressem Vintage Photo dwurozmiarowe serduszka z Agaterii.

 

Na wewnętrznej stronie okładki znajduje się kilka słów od Państwa Młodych, z prośbą o wpisywanie do Księgi. Ankiety, o których wspomniałam na brzegach zostały potraktowane różowym Distressem (picked raspberry), aby odciąć je od białego tła. Dodatkowo, na niektórych ankietach umieszczone zostały wycięte serduszka (z tego samego papieru co okładka), również nałożone w tej samej kolejności co kartki na pierwszej stronie.

 

Poza ozdobami przedniej okładki, papierem oklejone zostały również okładka z tyłu oraz grzbiet księgi. Wszystko w takiej samej kolorystyce.

 

 

Mam nadzieję, że księga godnie posłuży weselnym gościom, a wpisy będą cennymi radami dla Młodej Pary.

 

 

A.

1 thought on “Księga Gości w kolorze fuksji”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *