Album scrapbooking dla dziewczynki – z sowami

Motywem przewodnim albumu dla dziewczynki, który chciałabym Wam przedstawić, są wesołe sowy. Sowę znajdziecie na okładce, sowa schowała się na kartach albumu, jest papier w sowy, a nawet kolekcja papierów, których użyłam do zrobienia albumu ma sowę w nazwie! 🙂 Mówiąc pokrótce – to jest bardzo sowi album!

Sowy, sowy, sowy…

Album jest w formacie A5 i zawiera 5 ozdobnych kart. Dodatkowo, do zdjęć i zapisków stworzone są dodatkowe karty (również jest ich 5), które wyciągane są od góry w każdej ze stron. W zdecydowanej większości do ozdobienia albumu użyłam kolorowego papieru w mocnych barwach z kolekcji UHK Gallery – on my owl. Mocne, żywe, kolorowe barwy, a nawet arkusz w sowy mnie zauroczyły! W albumie znajdziecie również ozdobne tekturki oraz wydrukowane napisy, które pomogą rodzicom udokumentować najważniejsze momenty pierwszego roku życia Malucha.

Co w albumie?

W środku znalazło się miejsce na zdjęcia i zapiski od pierwszych chwil Malucha na świecie – poczynając od metryczki z wagą, wzrostem i godziną narodzin, poprzez Chrzest, pierwsze święta, pierwszą kąpiel, spacer czy ulubioną zabawkę, na pierwszych urodzinkach kończąc.

Mam nadzieję, że album będzie wspaniałą pamiątką dla rodziców, a z czasem i Maluch, kiedy podrośnie będzie chętnie oglądał pierwszy rok swojego życia.

Poniżej, jak zawsze fotki, a dla tych co wolą obejrzeć całość w formie filmiku – zapraszam jeszcze niżej 🙂

 

album_sowy

album_sowy

album_sowy

album_sowy

album_sowy

album_sowy

album_sowy

album_sowy

album_sowy

album_sowy

album_sowy

album_sowy

album_sowy

album_sowy

album_sowy

 

 

Poprzednie albumy dotyczące pierwszego roku życia Malucha, znajdziecie np. tu -> klik i tu ->klik

 

 

A Wy lubicie motyw sówek? 🙂

A.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *