Album dla Malucha – w serducha

Przedstawiam Wam album dla Malucha – Izabeli.

Izabela to Maluch, który jest jeszcze w brzuszku, a album ma być dla niej super pamiątką po wpisach gości i ich zdjęciach tam wklejonych – z okazji imprezy brzuszkowej! 🙂 Uważam, że to świetny pomysł!

Co zawiera album?

Poniższy album jest inny niż te, które robiłam dotychczas. Różni się przede wszystkim wnętrzem – ma białe karty, z delikatnie potuszowanymi i wydziurkowanymi rogami oraz jest w większym formacie (20 x 20cm), co daje więcej możliwości wpisującym się tam gościom. Białych kart jest 8 – co daje 16 stron na wpisy i zdjęcia! 🙂

Okładki albumu zrobione są z dosyć grubej beermaty (2mm), dzięki czemu są solidne i na pewno się nie powyginają. Przednia okładka ozdobiona jest jasnym papierem, na którym umieściłam wycięte i delikatnie potuszowane strzałki lub podłużne grubsze pasy o podobnej kolorystyce (niektóre przyklejone nieco wyżej na kostkach dystansowych), na które nakleiłam potuszowaną na czerwono tekturkę z imieniem. Dodatkowo w prawym górnym i lewym górnym rogu znalazło się miejsce na 3 serduszka (również potuszowane na czerwono). A lewy górny róg to serce wycięte z kolekcji papierów i przyklejone na taśmie dystansowej. Tylna okładka ozdobiona jest papierem (o przecudownym wzorze według mnie!). Karty w środku zrobione są z białego papieru o gramaturze 250.

Album zbindowany jest na 6 sprężynek – po 3 na górze i na dole. Dodatkowo zawiązałam na nich dwie niewielkie, delikatne kokardki).

Środek obydwu okładek oklejone są papierem w małe, delikatne serduszka.

Materiały:

Do wykonania albumu użyłam:

  • beermatę – na okładki, przyciętą do formatu 20 x 20cm
  • papier biały o gramaturze 250
  • białą sprężynę
  • dziurkacz narożny DP Craft
  • tekturki Crafty Moly i Fabryka Weny
  • beżowe wstążki
  • tusz Distress vintage photo
  • taśmę dystansową
  • no i chyba najważniejsze – papiery z kolekcji Galeria Papieru – Miłość dodaje Skrzydeł

Papiery bardzo mi się spodobały, już od kiedy zobaczyłam je na internetowych sklepowych półkach. Czekałam na projekt, do których by pasował i myślę, że tutaj spisał się idealnie.

 

Poniżej zdjęcia, dajcie znać jak Wam się podoba album dla Malucha…w serducha <3 <3 <3

 

Dodatkowo zgłaszam pracę do konkursu:

 

A.

6 thoughts on “Album dla Malucha – w serducha

  1. baaardzo ladny i nawet jakis taki niedzieciowy…. nie bladorozowy z balonikami. podoba mi sie przelamanie tej konwencji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *